Tekzen Gardıroplar

Gardırop alırken ilk dikkat edilecek husus, alınacak ürünün ihtiyaçları yeteri kadar karşılayıp karşılamadığıdır. Bunun için de modelleri görmeden önce ne istediğinin bilinmesinde büyük önem vardır. Çoğu kişi mobilya mağazalarını tek tek dolaşarak gardırop modellerini incelemek istemektedir ve bu, çok büyük zaman alan bir yöntemdir. Tekzen gardıroplar ise tek bir mağazada tüm çeşitleri ile yer almaktadır. Tekzen tarafından satışa sunulan gardıroplar, en kaliteli ürün ve es üst düzeyde işçilikle tasarlanmaktadır ve tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Farklı büyüklükteki gardıroplar arasından en beğenilen ve en uygun modeli seçmek son derece kolaydır. Gardırop satın alırken seçimin modüler alanlar arasından seçilmesi de önem taşımaktadır. Raflar ya da çekmecelerin arzu edildiği anda çıkarılıp yeniden yerine takılabilmesi, işleri çok daha fazla kolaylaştırmaktadır.

Tekzen Gardıroplar Seçimi Kolaylaştırmaktadır

Gardırop alırken elbise boyuna da dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir. Üst kısmında dolap olan, dolabın alt kısmında ise askı dolabı yer alan, bunun altında da çekmecelerin bulunduğu bölüm olan gardırop içine elbiselerin asılması zordur, Özellikle kadınların bazı kıyafetleri kısa olsa bile bazı kıyafetlerin hatta ceketlerin bile uzun olduğu bilinen bir gerçektir. Bu nedenle gardırop seçiminde askı boyu önemlidir. Tekzen gardıroplar, birbirinden farklı modelleri ile seçimi kolaylaştırmaktadır. Gardırop satın alırken dikkat edilmesi gereken bir başka husus da odanın genişliğidir. Alınacak olan gardırobun odanın ölçülerinden büyük olması sıkıntı yaratacaktır. Tekzen’de her odaya göre bir gardırobun bulunması söz konusudur. Gardırobun rengi de önemlidir. Açık renkli bir gardırop, odanın olduğundan daha geniş görünmesini sağlayacaktır. Kapaklardan birinde boy aynasının olması, kişinin kendisini daha rahat görmesini sağlamaktadır. Ancak burada da aynanın özelliklerine dikkat edilmelidir. Bazı aynaların kişiyi olduğundan daha şişman gösterdiği unutulmamalıdır.

Birbirinden Farklı Modeller

Tekzen gardıroplar arasında birbirinden farklı modeller yer almaktadır. Bunların arasında, Alpino Güneş gardırop 4 kapı 2 çekmece, Dessenti Armada 5 kapaklı country gardırop, Mobusta Edgar BP elbise dolabı gardırop, Mobusta Tetra1 parlak beyaz elbise dolabı gardırop, Mobusta Tetra3 parlak beyaz elbise dolabı gardırop, Dessenti Raza genç odası 3 kapılı gardırop, Tekzen Home 4 kapılı 2 çekmeceli gardırop, Adore trend gardırop 4 kapı 2 çekmece, Kenyap Same 3 kapılı sürgü kapaklı gardırop yer almaktadır.