Tekzen Bebek Odası & Çocuk Odası

Bebek ve çocuk odaları özen isteyen mobilya grupları arasında gelmektedir. Bu ürünlerin sağlıklı olması önemlidir. Tekzen bebek odası&çocuk odası, hem dayanıklı hem de sağlıklıdır. En kaliteli güvenilir markaların en kaliteli bebek odası ve çocuk odası takımlarını sunan Tekzen, kaliteli ucuza satın almanın en önemli adreslerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Bebek ve çocuk odası alırken ve odaları tasarlarken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Öncelikle odanın ebeveyn odasına yakın olmasına dikkat edilmelidir.Çünkü onun her an duyulması gereklidir. Oda kesinlikle evin en sessiz ve yerinde olmalıdır. Odada mutlaka pencere olmalıdır. Mobilya seçimi de mümkün olduğunda doğal olmalıdır. Tekzen’de doğal mobilya bulunmaktadır. Ahşabın ortamda hava akımı sağladığı bilinmektedir. Bu sayede hava temizlenmektedir.

Tekzen Bebek Odası&Çocuk Odası Çok Seçenek Sunmaktadır

Bebek ve çocuk odası için tercih edilen mobilyanı sivri ve keskin kenarlarının bulunmamasına dikkat edilmelidir. Renklere de özen gösterilmelidir. Özellikle bebek odaları için en uygun renk pastel tonlarıdır. Tekzen bebek odası&çocuk odası, pastel tonlardaki ürünleri ile de müşterilerine çok ve kolay seçenekler sunmaktadır. Karyola diğer eşyalardan uzak bir yerde olmalıdır. Seçilen karyolanın estetik güzelliği yerine kenarlarının bebeğin ayağa kalktığında dışarı çıkamayacak yükseklikte olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca karyola çubuklarının arasının 6 ila 7,5 cm’den geniş olmamasına özen gösterilmelidir. Çocuk odasında da yine bazı noktalara dikkat edilmelidir. Ancak en çok dikkat edilmesi gereken husus, mobilyaların sağlam ve sağlıklı olmasıdır.

Birbirinden Farklı Modeller

Tekzen bebek odası&çocuk odası seçilirken birbirinden farklı modellerin olduğu görülecektir. Farklı mobilya markalarının en sağlıklı ve sağlam ürünlerine yer veren Tekzen, böylece kendi markasını da koruma altına almaktadır. Tekzen’de bebek odası ve çocuk odası olarak çok çeşit bulunmaktadır. Bunların arasında pastel tonlarda standart beşikler. Dolaplı beşikler, kız çocukları için Barbi desenli beşikler, modüler bebek beşiği, bebek odası büyüyen beşik , kuzu nakışlı oyuncaklı sallanır bebek beşiği, desenli bebek odası takımı, sepet beşik, cibinlikli sepet beşik yatak hediyeli, doğal ahşap beşik, anne yanı beşik, kuzu nakışlı oyuncaklı sallanır bebek beşiği, doğal ahşap sallanır mini beşik gibi birbirinden güzel seçenekler arasından birisinin seçilmesi mümkündür.